اندازه‌گیری با وگا

فن‌آوری اندازه‌گیری برای بالاترین قابلیت اطمینان در هر برنامه

VEGA سنسورهایی را برای اندازه‌گیری سطح، سطح نقطه‌ای و فشار و همچنین تجهیزات و نرم‌افزار برای ادغام در سیستم‌های کنترل فرآیند توسعه و تولید می‌کند. فن‌آوری اندازه‌گیری VEGA استانداردهای جدیدی را در قابلیت اطمینان، دقت و صرفه‌جویی در تمام شرایط رسانه‌ها و فرآیندها تعیین می‌کند.

فن‌آوری اندازه‌گیری VEGA به معنی:

  • مشاوره فردی برای کمک در انتخاب سنسور مناسب
  • تحویل سریع
  • تنظیم ساده و استاندارد سنسور در تمام اصول اندازه گیری
  • مقادیر قابل اطمینان اندازه گیری شده و عمر طولانی

ما ارزش‌هایی ایجاد می‌کنیم تا زندگی را آسان‌تر ایمن‌تر کنیم

با فناوری ها و خدمات نوآورانه، ما راه حل هایی را توسعه می دهیم که الهام بخش باشد. از طریق احساس سادگی و تمرکز بر مردم، ما با کنجکاوی به آینده نگاه می کنیم. به صورت محلی و به صورت جهانی به هم متصل می‌شویم، ما با هم به ارزش‌ها – مقادیر اندازه‌گیری و همچنین ارزش‌های انسانی – خانه می‌دهیم. 

انداز‌گیرفشار وگا

چگونه یک اندازه‌گیری ساده فشار، فاضلاب را در جریان نگه می‌دارد

مواد جامد بیش از حد به طور همزمان می توانند آسیاب را متوقف کنند و باعث انسداد شوند، اما اپراتورها می توانند این مشکل را قبل از اینکه جریان را با یک اندازه گیری فشار متوقف کند، شناسایی کنند.

تامین و تصفیه آب وگا

فن‌آوری اندازه‌گیری سطح و فشار برای تامین آب و تصفیه آب

سنسورهای رادار VEGA، با این حال، تمام الزامات را به عنوان یک راه حل مستقل برآورده می کنند. آنها مطابق WHG (قانون منابع آب) تایید شده اند و سطح بالایی از ایمنی و دقت را ارائه می دهند. حتی مضرترین و خورنده ترین گازها یا سطوح متلاطم تأثیری در اندازه گیری ندارند.

تولید کف مصنوعی وگا

حسگرهای VEGA فرآیندهای تولید مواد مصنوعی کفپوش را ساده می‌کنند

شرکت هلندی Quartzline متخصص در تولید کفپوش های مصنوعی است و یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیستم ها و اجزای کفپوش به حساب می آید. ماسه یا شن، در میان چیزهای دیگر، برای این کار به عنوان ماده خام مورد نیاز است – در مقادیر زیاد و در اندازه دانه های بسیار متفاوت.